Nabídka piv a pivních speciálů jistě bude obrovská. „Žádný z pivovarů totiž nepředstaví pouze jeden druh piva, takže snaha ochutnat všechna ovocná, ochucená, svrchně či spodně kvašená, pšeničná, ležáky a ostatní speciality se zdá být úsilím zcela nadlidským,“ uvedla ředitelka MKZ Věra Kmoníčková s tím, že počet pivovarů ještě není konečný.
K pivu patří i dobré jídlo. Na návštěvníky čeká mnoho stánků s občerstvením, kde si mohou pochutnat například na topinkách, nakládaných sýrech, vaflích se zmrzlinou či dokonce hmyzu.
O zajímavý hudební doprovod se od 13 hodin do půlnoci postupně postarají Hašlerka, Apollobeat revival, UDG, Hodiny a Lucie revival. Bavič a moderátor programu Olda Burda má připravenou i řadu soutěží. Protože pořadatelé myslí na ekologii, návštěvníkům vedle kelímků opět nabídnou k zakoupení skleněný půllitr a třetinku s logem slavností, do kterých si budou moci nechat u stánků načepovat pivo.
Vstupné je 80 Kč. Děti do 110 cm mají vstupné na slavnosti zdarma, děti do 15 let a důchodci pak zaplatí 60 Kč.
Program
13.00 Hašlerka
16.00 Apollobeat revival
18.00 UDG
20.00 Hodiny
22.00 Lucie revival